Sbl
Sbl
http://www.sbl.nl/default.asp?rid=25
Middelburgsveilinghuis
Middelburgs veilinghuis -
http://www.middelburgsveilinghuis.nl
Sieradenveiling
Gouden armbanden en kettingen,sieraden en juwelen
http://www.sieradenveiling.nl
Deeland
Veilinghuis de eland · de zon · loth gijselman amsterdam. het oudste veilinghuis van nederland, veilinghuis de eland
de zon loth gijselman houdt 5 keer per jaar avondveilingen van kunst, antiek en inboedels uit nalatenschappen,
particuliere collecties en faillissementen. tevens taxaties ten behoeven van successie verzekering en veiling.
in deze veilingen vindt u o.a. antiek meubilair, oosterse en handgeknoopte tapijten, goud, zilver en familiejuwelen,
schilderijen, aquarellen 16 t/m 20e eeuw, grafiek en drukwerken, kristal, porselein, klokken, kroonluchters, etnografica,
art deco, koper, tin, muziekinstrumenten, bodemvondsten, speelgoed, serviezen, wijnen, bronzen sculpturen, ivoor,
oranje curiosa, swarovski, hummels, etc. gratis taxaties !
http://www.deeland.nl
Ebay.nl
Ebay.nl
http://search.ebay.nl/search/search.dll?from=r40&satitle=edelsteen
Steinerveiling
Het aanbod omvat nieuwe en occasion merk horloges en sieraden van o.a. breiling, cartier, chopard, jaeger, iwc, omega, panerai, patek philippe, rolex.
http://www.steinerveiling.nl
Edelstenen op 2dehands.nl
Tweedehands sieraden te koop
http://sieraden.2dehands.nl/